Sessiz Bir Yer – A Quiet Place
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.7 IMDB Puanı 1 Yorum 650 Görüntülenme

Sessiz Bir Yer – A Quiet Place

@@*~~~~*@@ FİLM HAKKINDA BİLGİLER @@*~~~~*@@

1 saat 35 dakika süren A Quiet Place filminde, İki çocuklu bir aile, izole bir kırsalda sakin bir yaşam sürmektedir. Henüz büyüme çağlarında olan çocuklar da, ebeveynleri de hiçbir şekilde konuşmamakta, işaret diliyle anlaşmaktadır. Ancak bunun sebebi konuşamıyor olmaları değildir. Aile gıcırtı çıkaracak her türlü adımdan, ses yapacak her türlü hareketten uzak durmaktadır. Ancak günün birinde bu sakin hayat, küçük çocukların oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile tepetaklak olur. Durgun sessizliğin içinde çıkan bu ses, ailenin peşindeki varlığın dikkatini hemen çekecek ve aile sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödeyecektir.

Drama , Korku , Bilim Kurgu kategorilerine harika giriş yapan ve oldukça dikkat çeken Sessiz Bir Yer - A Quiet Place filmi IMDb sitesinde 54.391 kişi oylama yapmış ve kısa sürede 8.1 puan almış. Çok başarılı bir filmdir mutlaka izlemelisiniz. fullhdfilmizlei.com






Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Quiet Place

  Yayın Tarihi:

  06 Nisan 2018

  Senaryo:

  Bryan Woods, Scott Beck, John Krasinski, Bryan Woods, Scott Beck

  Yorumlar (1)

  
  Sessiz Bir Yer – A Quiet Place