Sessizlik 2016 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 58 Görüntülenme

Sessizlik 2016 izle

Silence ÖZET: Martin Scorsese bugüne kadar benim en sevdiğim yönetmenlik görevini sürdürüyor ve sinema anlayışını Hollywood'da tamamen farklı kılan bir adam; sinema anlayışına bir sanat formu olarak göstermesi, onu tartışmasız en iyi film yönetmeni haline getiren en iyi kalitesidir. Scorsese'nin 20 yıllık tutku projesi olarak "Sessizlik" terimi ile görme, dayanamayacağım bir filmdi; çoğunlukla yanlış anlaşılan bir konu olan sinemada tam olarak incelenen bir konuda odaklanan kameranın arkasındaki efsane.

Sonuçlarımla başlamak ve oradan gitmek istiyorum. Scorsese'nin ustalık ve detay seviyesine olan saygımıza rağmen, dürüstçe kendi görüşümle, 'The Revenant' veya 'The Tree of Life' gibi diğer iddialı filmler aynı şekilde 'Sessizlik hd izle' herkesin filmi olmayacaktı. bu filmin ana teması hakkında bilgi eksikliği nedeniyle kısa düştüğüne ve bunun yerine masalını anlatmak için tartışmalı olarak 3 saatlik çalışma süresine ihtiyaç duymayan yavaş ve biraz kasvetli bir masala dönüştüğüne inanıyorum.

Şimdi beni yanlış anlamayın, filmin zanaat biçimine göre bir başyapıttır, görüntü yönetmeni ham ve destandır, Scorsese'den gelen yön olağanüstüdür ve set tasarımı muhteşemdır. Buna eşlik eden güzel performans serileri, en önemlisi rolüyle anıtsal övgüler alan Andrew Garfield, yıllarca böyle bir visseral performans görmedim, çiğ duygu gizemsiz. Fakat maalesef teknik ve zanaat, çalışma zamanında ortaya çıkan kusurları ve bitirmeyi istemeyen sıkıcı yavaş planı örtbas etmiyor.

Bu incelemeden değerli bir izlenip eklenmediğine karar vermenize yardımcı olacak bir şey varsa, şunu söylememe izin verin: 'Sessizlik türkçe dublaj izle' bir eğlence değil, bunun yerine bir deneyimdir; ve teknik açıdan ustalıklı biri olsa da, birçok seyirciler yavaş yavaş kendilerini uykuya dalmış bulabilirler - sinemadaki komşumun yaptığı gibi. Gerçekten beğenmek ya da sevmediğim bir durum değil, maceranın bir örneğidir ve onunla kısmen hayal kırıklığına rağmen macera, izleme için yeterince değerli bir şeydi. Scorsese halen enfes bir izleyicidir, kusurları olup olmadığı.

"Silence izle", muhtemelen şimdiye kadar yapılan en iyi "inanç temelli" filmi (ya da en azından Mesih'in Son Temptation'ından bu yana) gördükten sonra saatlerce düşünüyor; kasıtsız olarak Tanrı'nın Ölü Değil ve Savaş Odası gibi yalnızca seçkinlere azınlık vaaz eden ve herkesin zekasını hakaret eden bu çöp parçalarına karşı büyük panzehir. Cizvit papazların uzun süredir yok olmuş ancak bulunup eve getirilebilecek bir rahip bulmak için yola çıkan bu hikayesinde, din ve Tanrı hakkındaki kendi zihinlerini telafi edebilecek ve bunları telafi edebilecek yetişkinler içindir ve zulüm kısmı Bu hileli dikkat film yapımcıları bazı taktik değil. Bu, inancınız varsa ne anlama geldiğini keşfetmek ya da yapmakta olduğunuz diğer kişilere nasıl soru sorulacağını ve insanların güneşin nasıl göründüğüne göre insanlar çatıştığında ne olacağını araştırmakla ilgilidir. Gerçekten, ciddiyim.

Ayrıca, bu yönetmenin yaptığı diğer filmlerin çoğundan daha ağır, bu da ilk izlenimi almakta zorlanıyor ancak iyi. Ve yine de, yalnızca ekrandaki titiz zanaattan değil, aynı zamanda bir hikayenin ekranda canlandığını hissedebildiğim için değil, bir iltifat olarak, bu şaşırtıcı bir şekilde Rodrigo Prieto tarafından vurulduğundan değil, bir Scorsese filmi gibi hissediyor sevindirici Scorsese başka bir adam buldu) ya da ana aktörlerin gösterileri (Garfield her şeyi kolaylıkla yapıyor ve ne sevimsiz bir şekilde değil, Driver's solid, Neeson bazı vasat aksiyon ücretleri için bir tür ceza ödüyor gibi görünüyor) Anahtar karakterin karakteri: Kichijiro.

"sessizlik izle"O, Scorsese karakter tasavvuruna gerçekten uyan biri - Rodrigues için işleri zorlaştırıyor, en azından söylemek zor ama yine de aklını karıştıramayan üzgün acıklı bir köpek gibi geri gelmeye devam ediyor - ama sonuç olarak, bu Baba için en zorlu şey, bu film yapımcısı için olması gerektiği gibi, 'Ben onun zayıf ve mantıksız olduğunu ve muhtemelen bir şekilde kötü olduğunu biliyorum ... ama diğer Tanrı'nın tüm çocukları gibi sevilmeliydi. .' 2016 yılının gösterilemeyen icraları kadar, Yôsuke Kubozuka, De Niro'dan başka birinin belirlemiş olduğu bir geleneği izlemektedir (Mean Streets and Raging Bull'da düşünün, sadece öyle kızgın değildir).

Tam olarak kavramak için başka bir görüntülemeye ihtiyacım olabilir. Ama şimdilik, evet, bakın tabii ki. Scorsese'nin, geleneksel (ya da herhangi bir) müzik ya da puanın eksikliğinin son derece sıradışı bir yaklaşımı olarak, sinemada göreceğiniz herhangi bir şeyden farklı olarak, tüm uzunluğu, güçlü araştırmaları ve acı tasvirleri için (bazen oldukça grafikler) Bu yıl, belki on yıl, bir adamın Tanrısını ve başkalarına karşı olan sorumluluğunu baskıcı bir rejimde, başka bir zamanın görsel ihtişamı ile uzlaştırmaya eşleştirmek için - belki Kurosawa, Bergman'la bir işbirliği yapmış olsaydı. Ve tüm bu yüksek övgü için, ayrıca sonuna kadar bitkin olma hissi de vardır. Bu yorgunluğun, henüz emin olmadığım diğer görüntülemelere kadar uzanmış olup olmadığı. Bu yönetmenin hayat boyu "silence full izle" olarak, uçurulmazsa çok etkilendim.


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Silence

  Yayın Tarihi:

  2017-01-13

  Senaryo:

  Jay Cocks, Martin Scorsese

  Ödüller:

  1 Oscar Adaylığı. Diğer 6 ödül & 47 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Sessizlik 2016 izle