Şeytan Tüyü – Handsome Devil 2016 full hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 140 Görüntülenme

Şeytan Tüyü – Handsome Devil 2016 full hd film izle

'HANDSOME DEVIL': Dört Buçuk Yıldız

Yatılı bir atlı ile bir atlet hakkında aynı yatak odasını yatılı okulda paylaşmak zorunda kalan İrlandalı bir drama filmi. Bunlar elbette süreç içinde bağlar. Film John Butler tarafından yazılmış ve yönetilmiştir. Fionn O'Shea, Nicholas Galitzine, Andrew Scott, Moe Dunford ve Michael McElhatton'ı canlandırıyor. Kendimden atıldıyım, hayatım boyunca filmden biraz zevk aldım.

Ned (O'Shea), yeni bir yatılı okula gitmek zorunda kalmış eşcinsel bir soyguncudur. Conor (Galitzine), eski bir okulda (çok fazla kavga çıkardı) yıldız bir rugby atletiydi ve şimdi aynı okula devam etmek zorunda kaldı. İkisi aynı yatak odasını birlikte paylaşmaya zorlanır ve ikisi de bu düşünceden derhal nefret eder. Zamanla birlikte bağlanırlar ve hatta iki üyeli bir grup oluştururlar. Bu, bazı yetkililerle olsa da, ragbi takıntılı okulda geçmiyor ve yeni dostlukları test edilmiş durumda.

Bu, filmi görmeden önce duymadığım bir film. Ardından arkadaşım, web sitesini Film-Arcade.net için gözden geçirmek isteyip istemediğimi sordu. Bu yüzden IMDb'de okuduktan sonra evet dedim. Bana ekran makinesini gönderdi ve bundan hoşnutluklarla çok şaşkına döndüm. Gerçekten dokunaklı, yaşlanmayla ilgili bir hikayedir, dışarıda kalma ve uymama konusundaki hikayedir. Bu film daha çok gay olmakla ilgilidir; ancak (sosyal norma uymayan) herkes için olabilir. hala aynı mesajı var. Farklı olmaktan (ve daha özel olarak farklı görünmekten dolayı) hayatım boyunca zorbalık ettim. Pek çok kişi beni sosyal olarak reddetti, bunun sebebi gerçekten ciddi duygusal (ve zihinsel) bazı sorunlara neden oldu. Yani bu film gerçekten benimle konuştu. Ben bu filmi sevdim! Şeytan Tüyü - Handsome Devil 2016 full hd film izle
FraGman Odno Openx Rapid


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Handsome Devil

  Yayın Tarihi:

  2017-04-21

  Senaryo:

  John Butler

  Ödüller:

  5 ödül & 1 nomination

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Şeytan Tüyü – Handsome Devil 2016 full hd film izle