Singularity izle
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
6.2 IMDB Puanı 1,380 Görüntülenme

Singularity izle

NOT: VİDEOLAR GÜNCELLENMİŞTİR.
Sade ve basit, bu çok iyi bir film değil. Kesinlikle takdir ettiğim bazı iyi yönleri vardır, ancak yarasa hemen karşısında muhtemelen sizi rahatsız edecek bazı göze çarpan bariz sorunlar var, bu yüzden onları hızlı bir şekilde dışarı atmamıza izin verin.

Robotların 8 milyondan fazla insanı tahrip etmesinden 97 yıl sonra ve kahramanımız yeni giysileri ve makyajı dolaşıyor, sadece yeni bir makyaj yapmış gibi. O, (aslında iki liderimiz de) daima bozulmamış, tamamen saçmalık. Ayrıca bir okçu, oklar, yeni bir kantin, GPS izci var ve aslında ihtiyaç duyulduğunda hiçbir yerde sihirli şeylere benziyor. Saçma geliyor. Tüm film boyunca böyle olaylar yaşanıyor ve sürekli sizi olaydan gören "o ya da bu" olayların tarihine bakacak olursak diye merak ediyorsunuz.

Açık açık olan bu sorunların yanı sıra birçoğu daha var. Oyunculuk kötü, oyuncu kadrosu çok küçük ve sadece John Cusack ve Carmen Argenziano görevde. Senaryo berbat, bayat, dikişli ve çarpıtılmış. İki potansiyel müşterilerimiz tarafından birçok sahneye eşlik eden, anlamsız bir sesle söyleniyor, ancak çoğunlukla ekran etkinlikleri üzerinde duruyor. Kronos her zaman nerede olduklarını bilir ve yaptıkları her şeyin bir görüntüsüne sahiptir, ancak aurora bulmakta zorlanır. Avantajlarımızın sürekli aptalca şeyler yaptığını veya atipik olarak davranmasını verdik. Müziğin çoğu aşırıya kaçtı. Müzik eşliğinde olmayan bir manzara var ve oyunculuktan ziyade ne yazık ki havanın çoğunu ifade ediyor. Bu sadece bir avuç problem, daha fazlası var, ama devam etmeyeceğim bir nokta var.

Ancak onun tüm kötü değil. Bu gayretin çoğundaki herşey B sinema standardı olsa da, görsel değil. Bazı harika görüntüler var. Manzaralı çekimler harika, saçaklı bilimkurgu çekimleri de oldukça etkileyici ve iyi çekimler, açılar ve perspektif ayrıntıları var ... aslında bütün görsel portföy dikkatle planlanmış, yapılandırılmış ve idam edilmiş görünüyor. Bazı kredi kamera ve görsel ekip burada olacak. Yalnızca, çekimlerin istenen çok şey bırakan titrek kamera hareketine dönüştüğü eylem dizileri ile. Bilimkurgu özel efektleri de oldukça iyi.

Arsa gerçekten iyi bir şey, kıyamet sonrası bir sürü sözü var. Maalesef, kötü bir şekilde idam edildi ve daha önce bu plana girmeden önce yapılması gereken çok daha fazla bakım ve planlama yapıldı. 'Yürüyen Ölüler'den bazı ipuçları yanlış gitti.

Başlıca başarısızlığı, dikkat dağıtıcı ve zayıf yönlerinden ötürü gerçekten hikayeye girmediğiniz olduğudur. En iyi ihtimalle izliyorsun, ama ekranda olan her şeyin eteğinde ve asla gerçekten hikayeye girmiyor. İzleyicinin perspektifinden bir eğlence parçası olarak film yerine projeye odaklanan pek çok kendini hoşgörülü çıkarlara işaret eden kesin yangın hatası. Tahmin etseydim, dümende tecrübesiz bir yönetmen ve belki kabataslak bir üretim ekibinin olduğunu söyleyebilirim.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Singularity

  Yayın Tarihi:

  2017-11-03

  Senaryo:

  Robert Kouba, Robert Kouba

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Singularity izle