Sırlar İçinde – In Secret 2013 hd film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 169 Görüntülenme

Sırlar İçinde – In Secret 2013 hd film izle

Hayatta, insanların hepsinde tonları vardır. İyi anlarız ve kötüyüz. Bazen bir kişi en iyi arkadaşım olabilir ve diğer vakitlerde da en büyük düşmanımız olabilir. Bir aile azası en büyük bağlaşıklarımız olabilir ve aniden en büyük engellerimiz olabilir. Ama sinema emelleri için, filmler çoğunlukla bu karmaşıklıkları ortadan kaldırır. Hemen hemen her istikametten mükemmel olan kahramanlar ve hiçbir itfa edici nitelikleri olmayan kötüler ile bizi gösteriyorlar ?? ve buna göre neşelendirmemizi ve boylamamızı bekliyorlar. Ancak bu, Charlie Stratton'un ilk uzun metrajlı filmi In Secret'da olmuyor. Émile Zola'nın Thérèse romanına dayanan bu karanlık ve büyüleyici drama çizgileri zekice bulanık. İman etmek veyahut can vermeyi istemek için kötü bir kahraman yok mu? Yalnızca iyi anları olan ve korkunç derecede kötü anlar yaşayan insanlar.

Thérèse Raquin (Elizabeth Olsen), annesinin ölümünden sonra teyzesi (Jessica Lange) ile beraber kaldığında, hayatının en iyi başlangıcı olmaması gibi görünüyor. Yıllar sonra onun can sıkıcı kuzeni Camille'yi (Tom Felton) ilgilenirken teyze ikisinin ikisinin izdivaç edeceğini ve hepsinin şehre taşınacağını bildirdi. Anlaşılabilir bir şekilde, Thérèse'in yaratıcılığı geleceği için hayal ettiği hayat bu değil. Fakat nezaketle, söylediği gibi yapıyor? ve harbiden de parçası olmak istemediği bu ailenin eline hemen ve derinçe batar.

Sonra, görünüşte hiçbir yerde, kuvvetli, karizmatik ve yakışıklı Laurent (Oscar Isaac) kendisini gösteriyor ve genç yaşta ilk defa bir umut ve sevgi buluyor. Fakat muhtaç bir kocası ve tezahhalde, ikisi hiçbir zaman gerçekten birlikte olamayacaklarını anlıyorlar mı? konuyu kendi ellerine almadıkça. Ve böylelikle arzuların kapı aralayabileceği hasar ne olursa olsun insanlar isteklerinizi izlemek için çaresizce ne olduklarına konusunda karanlık ve korkunç bir psikolojik çalışma başlatır.

Filmin vasati özeti, eziyete uğramış bir romantik drama bekleyerek sinemaya girmenize karşın, Stratton bir an dahi fark etmeden keskin dönüşler yapmaktan korkmaz. Bu yüzden bol miktarda karanlık ve gerilim için hazırlanın. Bir anlığına bir karakterle tezahürünü ve bir daha kendinden korktuğunu hissettiğinizde, kötü adamlarla iyi adamlar hakkındaki düşünceleriniz kaybolur. Olsen, Lange, Felton ve Isaac, bu canlandırıcı çok boyutlu karakter tasvirlerini hemen hemen zahmetsizce ve dürüstlüğünü büyüleyerek sürdürürler. Stratton'un senaryosu ve istikameti, insanların istediği ve ihtiyaçlarının karmaşıklığını zekice çekiyor? ve onlara erişmek için umutsuz teşebbüslerimizin yıkıcı tesirleri. Sırlar İçinde - In Secret 2013 hd film izle


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  In Secret

  Yayın Tarihi:

  2014-04-03

  Senaryo:

  Neal Bell, Charlie Stratton

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Sırlar İçinde – In Secret 2013 hd film izle