Somali Korsanları – The Pirates of Somalia
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 284 Görüntülenme

Somali Korsanları – The Pirates of Somalia

NOT: Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak film güncellenmiştir.

Somali Korsanları - The Pirates of Somalia 2017 hd film izle Bu film, kolayca yargılanmak için oldukça garip bir film. Bunu daha önce hiç duymamıştım ve sık sık yaptığım gibi tesadüfen geliyorsa, sonunda ne olsa izlemiş olduğumu gerçekten bilmiyordum. Ben onu sevdim ve kolay görüntüleme buldum. Hangi kategoriye girdiğinden tam olarak emin değilim, ancak çağdaş deniz fuar korsanlığının başkentinde yaşananlardan çok hafif kalpli bir komedi gibi gözüküyordu.

Evan Peters tarafından oynanan Jay Bahadur hem kendisini bir gazeteci / yazar olarak kurmak hem de bir kitap anlaşması yapmak ve Somali kültürüne olan uzun süredir hayranlığını uyandırmak için Somali gezisinde yer alıyor. Esasen, yoksulluğa uğramış Doğu Afrika ülkesinin çevresine, Bay Magoo'nun her türlü beceriksizliği ve bir Amerikalı'nın tipik küstahlığıyla büyüleyici bir tavırla yaklaşıyor, ancak sözde Kanadalı olduğu düşünülüyor.

Bunun gerçek bir hikayeye dayanıp dayanmadığından emin değilim, ancak ülkedeki varlığının 'Kaptan Phillips' olayıyla çakıştığı göz önüne alındığında, bunun en azından çok gevşek olduğunu düşünmem gerekiyor. Gerçekten hayatta kalması, Somali halkının hoşgörüsüne veya bu hikayenin nefesine verilen yaratıcı lisansa hacimler anlatıyor çünkü zavallı yargı ve aptalca davranışlar yoluyla kendi imha edilmesine cehennem gibi görünüyor.

Film, çoğunlukla kendisine ve Somali'de büyümesine, ülkeye, sakinlerine ya da yazmaya çalıştığı ve rapor etmeye çalıştığı insanlar açısından hikayenin çoğuna odaklanıyor. Bu nedenle, unvan bir yanlış isim. Gerçekten burada "Somali korsanları" hakkında çok az şey var. Bence bu film hatalarından kaynaklanıyor çünkü ne ne de ne yaptığı çok ilginç. Filmin drama bekleyeceğiniz bölümleri ve aslında en azından küçük bir hareket ve artan gerginlik, örneğin aslında korsanlarla karşılaştığında, çok az çatışma ya da heyecanla, sakin ve ilginç şeyler. Yolculuğuna baharat ve boyut katmak için ortaya çıkan bazı olaylar var, ancak film bağlamında hepsi oldukça yumuşak ve özellik taşıyor.

Dediğim gibi, bu kolay bir seyirdir, ancak kendinizi bu doğanın bir filminden beklediğiniz şekilde kaptırmış bulamazsınız. Özellikle unvana göre sadece beklenti sağlamaz.

Oyunculuk oldukça iyi. Çok güvenilir gösteriler tüm lider oyuncuları satın alıyor ve Melanie Griffiths'ten ayrılarak rol yaptığı rolüyle parodi oynuyor gibi görünüyor; hiçbir başarısızlık söz konusu değil. Pacino'nun ufak ama güçlü bir bölümünü oynarken görmek güzel, ve Barkhad Abdi de benzer şekilde güçlü bir performans sergiliyor.

Bence senaryoya daha ciddi bir şekilde yaklaşılmış olmalıydı, senaryo daha çok duygu dolu, işlemler kaygı verici ve keskinleşmişti. Belki de bu filmi yapımcıların önüne geçmeye çalıştıkları bu filmin diğer filmlerine benzer hale getirmiştir ve belki de 'Hollywood' filmini yapmak istemiyorlardı ... ya da belki de sadece bunlar oldu. Bilmiyorum. Dediğim gibi onun iyi bir film ama benim zevkime göre yeterli derinlik yok.

Tamam hepsi hala bunu tavsiye ederim emin değilim dedi. Oldukça iyi bir parçasıydı ve makul derecede iyi yapıldı ama arkamda başka bir asker göndermek için yeterince eğlenmedim. Önerebileceğim en iyi şey, çok fazla şey bulamadıysanız verin.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Pirates of Somalia

  Yayın Tarihi:

  2017-12-15

  Senaryo:

  Jay Bahadur, Bryan Buckley

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Somali Korsanları – The Pirates of Somalia