Son Elmas – Le Dernier Diamant 2014 hd full izle film
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (1)
6.3 IMDB Puanı 224 Görüntülenme

Son Elmas – Le Dernier Diamant 2014 hd full izle film

Fransız filmi Le Dernier Diamant (The Last Diamond), bir hırsızın cesurca sahibini haberdar ederek efsanevi bir elmas çalmaya çalışan heyecanlı bir kaprisidir.
Jean-François Stévenin'in oynadığı Albert suçunda en sevdiği ortağı ile hırsızlıktan vazgeçemeyen şartlı tahliye için serbest bırakılan bir hırsız olan Simon Le Dernier Diamant'da. O, hayatının en büyük soygununu, "Florentin" i çalmak için düzenlemeyi kabul eder. 137 karat efsanevi elmas nihayet özel mülkiyetten açık artırmaya çıkarılıyor. Başarılı olabilmesi için, satışın önemli bir kişisel önemi olan bir elmas uzmanı Julia'ya yakın olması gerekiyor.

Yvan Attal, ciddi güçlük çeken hırsızlıktan "Hayır" diyemeyen kurnaz con-artist Simon'ı canlandırıyor. Julia güzel, emin ve akıllı bir müzayede satıcısı olan Bérénice Bejo tarafından canlandırılıyor. İki aktör arasındaki kimya eğlenceli ve seyirciler için çekici. Dahası, tüm destekleyici karakterler, filmi yalnızca ortalama kapak renginden ayırt etmek için yeterince benzersizdir.

İngilizce'deki Son Pırlantaya çeviren Le Dernier Diamant, Eric Barbier tarafından ustalıkla yazılmış ve yönetilen bir soyguna sahiptir. Filmin başlangıcındaki darbe, nihai karmaşık hırsızlık ve kişiler arası karakter gelişiminin temelini atıyor. Komik, hafif kalpli ve hepsi bir arada bir filmin keyifli bir romantizmidir.

İlginç bir şekilde, hırsızlık, filmin son üçte birinde gerçekleşen bir soygun filmi için basmakalıp formüle uymak yerine, filmin ortasında ortaya çıkar. Ardından Le Dernier Diamant'ın sesi komedi patlamış mısır sinemasından gergin drama geçti. Bu ciddi tonu ile biraz sinirlenmeyi gerektirir ancak türüne sağlam bir fiske ve övgüye değer eklemeye sahiptir. Son Elmas - Le Dernier Diamant 2014 hd full izle film
Fragman Odno Openx Rapid


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Last Diamond

  Yayın Tarihi:

  2014-04-30

  Senaryo:

  Eric Barbier, Marie Eynard

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Son Elmas – Le Dernier Diamant 2014 hd full izle film