Sonsuzluk Odası – Infinity Chamber 2016 hd izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
6.2 IMDB Puanı 227 Görüntülenme

Sonsuzluk Odası – Infinity Chamber 2016 hd izle

Klasik bir filmi yeni nesil için yeniden başlatmak tembel ve utanç vericidir. Tutarlı bir arsa ile yeni, kavramsal olarak hazırlanmış bir filmi ortaya çıkarmak son derece nadirdir ve gerçek bir taştır. Aklıma getirebileceğim en son örnek 'The Matrix', benzeri görülmemiş kavramlar, ama yine de bazı tutarlılıkları olmamasına rağmen. 'Sonsuzluk Odası' üçüncü, orta sınıf kategorisine giriyor: "Orijinal" bir film oluşturmak için diğer filmlerden yeni öğeler / kavramlar ödünç almak.

IMO, böyle herhangi bir film, tanımlayıcı unsurlarını ödünç aldığı orijinal filmin alt türlerine hala düşer. Yeni film, ödünç konsepti yalnızca yaratıcı yanal bölmelere dalmak için bir fırlatma pili olarak kullanıyorsa, kendi başına orijinal olabilir (kendi başına).

İyi:

'Infinity Chamber' büyük ölçüde tek kişilik bir gösteri. Neyse ki başrol oyuncusu izleyiciyi eğlendirmekle görevlidir. İlginç bir şekilde, adamla bilgisayar arasındaki diyalog, filmin çekiciliğini kazandı. Bilgisayarda gerçek kişinin tüm nitel nitelikleri vardır: davranış biçimleri, kişilik, benzerlik, ses vb. Bilgisayarın yalnızca önceden programlanmış veya soyut cevaplar verme kısıtlamasına rağmen diyalogun iki kişi arasında olmadığını unutmak kolaydır. .

Dostça ya da düşmanca olsun, insanların ve makinelerin diğerine doğru her türlü gelişmeyi her yerde şekillendirebileceği filmleri hep beğeniyorum.

Kötü:

Bu filmde bazı karanlık ve cevapsız sorular bulunmuyor. Bu bazı izleyicileri tamamen kapatabilirken, eğlenceli temalar ve filmin tüm yönleri nedeniyle affedilebilir buldum.

"Moon" veya "Ex Machina" gibi filmleri seviyorsanız, eğlenceli değilse de bu filmi ilginç bulacağınızı söylemeye çalışırım.

Bu düşük bütçeli bilimkurgu filmi için 8/10 yıldız, sayısız ve utanmaz Hollywood yeniden başlatmalarının dünyasında eğlenceli bir alt orijinal hikayesi ortaya çıkarıyor.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Infinity Chamber

  Yayın Tarihi:

  2017-09-15

  Senaryo:

  Travis Milloy

  Ödüller:

  1 ödül & 1 nomination

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Sonsuzluk Odası – Infinity Chamber 2016 hd izle