Soysuzlar 2016 Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 56 Görüntülenme

Soysuzlar 2016 Türkçe Dublaj izle

Soysuzlar ÖZET: İlk film filmi yönetmeni Adam Smith, filmin açılış günlerinde çok şey kuruyor.

İlk imajımızda mermi hızında olan bir tavşanın dercesindeki kamera kovalandı ve hayat boyunca sonsuz bir çayırdan geçti. Görünüşe göre, kovalamak, Cutler klanını çalan ahşapların bir araya geleceği bir yaşam biçimidir.

Yerel İngiliz teması genellikle peşinde.

Chad Cutler (Michael Fassbender), bitmeyen kahramanlık yaşam tarzının mutlu sona ermediği, egemen babası Colby’nin başparmağının altında kıvranır. Zaten hapishanede hapsedilmiş bir kardeşi olan Çad, onun etkileyici genç oğluna bakıyor ve ona farklı bir gelecek sunup sunamayacağını merak ediyor.

Farklı bir yol oluşturmak için Colby’yi rol modeli olarak tekrar değerlendirmeli ve düşünülemez bir şey düşünmeli … babasının isteklerine karşı çıkmalı ve kendi genç ailesinin refahını klanların üstünde tutmalıdır. Eğitimin sağlanması – babasının kendisini reddettiği bir şey – çocuklarının aksine talihsiz geleceği için tek kaçış yolu gibi görünüyor.

Sonsuz Brendan Gleeson’un oynadığı Colby, sınırlı dünya görüşünü endişe yaratan sebeplerden biri olan eğitimsiz bir patron. Başarılı soygun planlaması konusundaki becerisi şüpheli ve artan umutsuzluğun ve endişenin farkına varıyor çünkü planları eski ve kusurlu görünüyor. Ancak başka hiçbir yol bilmeden, oğlu Çad’ı onunla birlikte tutmak için elinden gelen her türlü kaynağı kullanarak asılı durur.

Michael Fassbender son derece yetenekli bir aktör ve ekranda güçlü bir varlık yaratıyor. Onun sayesinde, Çad’ın görevli bir oğul olmak için mücadelesine tanık oluyoruz, seven kocam ve sorumlu baba. Resmi bir okullaşma, okuma ya da yazma becerisi olmadan, en güçlü becerisi, sıcak arayış içinde bir otomobilin arkasında görülür; genç ailesine ne tür bir gelecek sunabileceği konusunda seçim yapmak için güreşir.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Soysuzlar 2016 Türkçe Dublaj izle