Superman’in Ölümü 2018 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 33 Görüntülenme

Superman’in Ölümü 2018 izle

Süpermenin Ölümü izle , Doomsday adında aşılamaz bir düşmana karşı savaşır. Superman'ın Ölümü, benim düşüncem beni tamamen şaşırttığı bir remake, bu film aksiyon dolu ama aynı zamanda çılgınca dramatikti ve küçük çocuklu sahne gibi bazı anlar ya da sonuncusu gözlerime çok tatlı gözyaşları getirdi. Ayrıca eylem, özellikle Süpermen ve Kıyamet ayları arasındaki savaş sahnesi ve aynı zamanda Kıyamet Günü'ne karşı Adalet Ligi'ne karşı çıldırtıcı bir şey miydi? Harika bir fikir ve asla çizgi romanda hiç görmediğimiz bir şeydi, lütfen bugün bakın, sadece epik... Bunu izledikten sonra, Batman vs Superman'ın neden böyle çıkmadığını merak edeceksiniz. Süpermen ve Kıyamet günü arasındaki mücadele beklentinin ötesinde oldu. Ayrıca bu, MCU'nun bir sonraki animasyon filmini (Supermen Reign) kurar. Önce şaşırtıcı bir şekilde harika bir "Gotham Gaslight", ardından genel bir Tamam İntihar Kadrosu animasyonu, sonra bizde bu var.

(1) Superman filminin diğer Ölümünü daha önce hiç görmediğimi söyleyeyim, bu yüzden onu bununla karşılaştırmayacağım ve (2) gerçekten bu hikayeye daha önce girmemiştim, bu yüzden, Bu ark ile ilk gerçek deneyimim tür.

Ama adamım, bu filmi çok seviyorum! Gidip beklentileri olmadan gördüm, ama vay! Bu sefer, tüm bu “DC Animated Universe” filmlerinin beni rahatsız etmediği kötü animasyonun tarzı.

The Death of Superman filmi olduğunu biliyorum, ama burada Adalet Ligi'ne yaklaşma biçimini çok sevdim. Onların ilişkileri, kahramanlarımızın birbiriyle etkileşimini, şakalarını anlattığını ya da sadece arkadaş olduklarını görmek çok güzel.

Ve bir başka şaşırtıcı şey de, filmin birkaç komik anı olsa da, bazı karanlık sahneler de var, bazı oldukça yoğun konular hakkında konuştular, yaklaşıyorlar (Zack Snyder'in de son DCU filmlerinde yaptığı gibi) "Mesihsel" görüntü, nüfusun her zaman serin olan Süpermen üzerinde var.

Superman'ın ölümüne kadar kurulan set de gerçekten çok iyi. Bütün film boyunca neredeyse rakipsiz, o herkesin kıçını çok çaba sarf etmeden ... boom! Kiyamet gunu! Ve etkisini hissediyorsun. Ayrıca, bir başka harika kurgu, nüfusun Süpermen hakkında nasıl hissettiği, o bir tanrıdır, umuttur, her zaman onlar için orada olacağız, o zamana kadar. Ve bir kez daha hissediyorsun. Küçük bir çocuğu kurtardığı özel bir sahne var ve çocuk ona sarılıyor, bu çok sembolik bir an, bu sadece Superman'ın kim olduğunu tanımlayan bir çerçevedir. Olağanüstü.

Gitsem, tek sorunum bir tür spoyler. Bu hikayeyi ne kadar iyi bilmiyorum ama iyi söyleyemem. Ama jenerik konuşmak gerekirse, son 2 dakika gibi son. Filmi son 2 dakika içinde bitirmek için "corage" (ya da bunun gibi bir şey) olsalardı ve orada ne olacaksa daha güçlü olurdu. Bilmiyorum, benim için film sadece mükemmel olacaktı ve mesajı potansiyelize edildi. Ama değildi.

Özetle, Superman'ın Ölümü, büyük bir animasyon parçası ve aslında, daha sonra ne olduğunu görmek beni heyecanlandıran “DC Animasyonlu Evren” in ilki. Beni yanlış anlama, başkaları da vardı, ama benim için ilk BÜYÜK olan bu. Sadece sev.


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Death of Superman

  Yayın Tarihi:

  24 Temmuz 2018

  Senaryo:

  Peter Tomasi, Jerry Siegel, Joe Shuster, Louise Simonson, Dan Jurgens, Roger Stern, Jerry Ordway, Brett Breeding, Bill Messner-Loebs, Gerard Jones, Karl Kesel

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Superman’in Ölümü 2018 izle