Take Your Pills
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
9.1 IMDB Puanı 87 Görüntülenme

Take Your Pills

Yönetmen:

FİLMİN HİKAYESİ : Daha fazla elde etme, daha fazlasını yapma ve daha fazlası olma baskısı, insan olmanın bir parçasıdır - ve Adderall ve Ritalin çağında, bu, yerel eczaneler kadar yakın olabilir. Artık sadece "uyarılabilir çocuklar için bir tedavi" reçetesi uyaranları, Silikon Vadisi'ndeki Wall Street'teki üniversite sınıflarında ... her türlü "başarılı olma" nın "gün içinde yeterli saatte" olmadığına işaret ediyor. Ama maliyetler var. Anlayışlı Netflix belgeseli TAKE YOUR PILLS'de ödüllü belgesel Alison Klayman (Ai Weiwei: Never Sorry), geç dönem kapitalizm çağımızın çağında, bilişsel-arttırıcı ilaçların tarihini, gerçeklerini ve yaygınlığını konu alıyor. . Maria Shriver ve Christina Schwarzenegger tarafından yönetilen İcra Kurulu, bazılarının sınırsız olanaklara sahip cesur yeni bir dünya olarak gördüklerini inceliyor.


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bu belgesel, ABD'de neden bir uyuşturucu salgınının olduğuna dair ışık tutmanın uzun bir yolunu da beraberinde getiriyor. Madde bağımlılığı sorununu ortaya koymaya çalışan insanlar için başa çıkma baskısı ile uğraşmaya çalışan insanlar için başa çıkma mekanizması olarak sunmaya çalışıyor. Oyun alanını uyuşturucu kullanımı yoluyla düzleştirerek. Yaşamın problemlerine en iyi cevap değil. Tartışılmayan ve muhtemelen olması gereken bir konu, teknolojinin giderek artan bağımlılığıdır. Giderek artan sayıda çalışma, aşırı elektronik kullanımın zihinsel sağlığı etkilediğini ve kişinin odaklanma kabiliyetini artıran dikkat dağınıklıklarını arttırdığını göstermektedir. Teknoloji bağımlılığını nasıl aşacağımızı öğrenmek yerine, gençlerin yapmaları gereken tek şey, elektroniklerini nasıl yöneteceklerini öğrenmek istediklerinde, uyuşturucuya cevap arıyor.

  Diğer Adları:

  Take Your Pills

  Yayın Tarihi:

  16 Mart 2018

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Take Your Pills