Tek Çare Kazanmak izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 31 Görüntülenme

Tek Çare Kazanmak izle

"Tek Çare Kazanmak", hayat boyunca yüzen, asla sorumluluk kabul etmeyen bir adam hakkında bir film. Ayrıca kısmen olgunluk eksikliği için sorumlu olduğu bir kumar bağımlısı. Reformun gerekli olduğunu bilir, ancak iradesini toplayamaz. Çoğu kumarbazlar gibi, büyük bir ödülün kendisini onun deliğinden çıkarmasını bekliyor ve kader, ona dürtülerini kontrol edebiliyorsa, mali uygunluğu yeniden kazanma fırsatı gönderiyor.

Bu, bir film için bir fikrin sağlam bir çekirdeğidir ve Jake Johnson, ana karakterin parçası olan Eddie'ye kararlı hissediyor ancak film asla potansiyeline ulaşmıyor.

Hikayenin çoğu klişe hissediyor ve karakterler az gelişmiş. Bu, Eddie'nin romantik ilişkisi - Eva'yla (Aislinn Derbez, katkıda bulunması gereken daha çok şey var gibi) ile en belirgin. Duygularını birbirleri için geliştirmeleri, bazen montaj gibi hisseden birçok kısa sahneden dolandırılıyor.

Bu, kısmen, düzenleme nedeniyle olabilir, ancak yazı ana suçludur. Bir miktar ağırlık taşıması gereken sahnelere yeteri kadar sergilenmemişti. Bir filmin Cliff's Notes sürümünü izlemek gibidir.

Bitiş ani ve underwhelming. Bunun kasıtlı mı yoksa dramatik bir gerginlik yetersizliğinden mi kaynaklanıyor belli değil.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Win It All

  Yayın Tarihi:

  2017-04-07

  Senaryo:

  Jake Johnson, Joe Swanberg

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Tek Çare Kazanmak izle