Tek Gördüğüm Sensin – All I See Is You 2017 filmi hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 222 Görüntülenme

Tek Gördüğüm Sensin – All I See Is You 2017 filmi hd izle

"All I See Is You" (2017 serbest, 110 dakika), evli bir çift olan Gina ve James'in hikayesini ortaya koyuyor. Film açıldıkça, "Bangkok, Tayland" olduğu söyleniyor ve çift gülümsemeye çalışarak sevişiyor. Önümüzdeki birkaç dakika içinde, Gina'nın korkunç bir araba kazasından sonra legal olarak kör olduğunu anlıyoruz. Bir ışık bulanıklığı daha fazla göremiyor ve kamera bunun nasıl bir şey olduğunu bize gösteriyor. Fakat sonra mükemmel bir haber! Göz arabası muayenehanesi görme becerinini sağ gözüne geri döndürebileceklerini söylüyor. Operasyondan sonra, Gina harbiden de görme becerisi kazanır. Ancak şimdi evlilikte meseleler ortaya çıkıyor (veyahut öyle mi?). Bu noktada biz 15 dakika. filmin içine çektiğinizden daha fazla bilgi vermek için komplo görüntü tecrübenizi bozacaktır, yalnızca nasıl oynadığını kendiniz göreceksiniz.

Birkaç yorum: Bu, önceden "Moster's Ball" u ve "Dünya Savaşı Z" yi bize getiren yönetmen Mark Forster'ın son filmi. Burada değişik istikamette ilerliyor: Gözlerinizi beklenmedik bir şekilde geri kazandığınızda hayat nasıl bir şey? şahsi ilişkileri nasıl etkiliyor? Film, bize gerçekten nasıl oluştuğunu uzun vakittir düşünmemizi sağlıyor ve bu iyi. İkinci bölümde, Gina ve James arasındaki evlilik konularına odaklanan filmin ilk bölümü ("Sadece renkleri görmek istiyorum" diyor Gina) görme becerinine odaklanıyor (üzgünüm, daha fazlasını söyleyemeyiz Blake Lively, "Cafe Society" de en çok beklediğimiz ve "The Shallows" filminden beklenenden çok daha iyi gördüğümüz filmi omuzlarında alıyor ve netlikle en iyisi. Jason Clark koca iyi biri gibi. Filmin resimi şekerleme şekeridir. Bangkok'a hiç girmedim ve bir metropolisin ne kadar karmaşık olduğunu tam olarak anlamadım. Güney İspanya ve Barselona'daki sahneler de aynı şekilde göz şekerlemeleridir.

"All I See You" Senaryo 2016 Toronto Beynelmilel Film Şenliği'nde evet, bir sene önce. Sonunda doğru bir tiyatro yayımını ele geçirmek için neden bu kadar uzun sürdü bilmiyorum. Film, bu hafta sonu Cincinnati'deki mahalli sanat hane tiyatrosunda açıldı ve görmek için sabırsızlanıyordum. Bunu gördüğüm Cumartesi gecesi taraması so-so'ya katıldı (toplamda takriben 10 kişi) ve bu iyi bir işaret değildir. Sadece kendim için açık konuşabiliyordum, işler (veya belki de yalnızca) her vakit açıkça belli olmasa dahi, bu psikolojik evlilik dramasını çok beğendim. Bunu tiyatroda, VOD'da veya nihayetinde DVD / Blu-ray'de kontrol etmenizi ve kendi neticenizi çıkarmanızı öneririm.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  All I See Is You

  Yayın Tarihi:

  2017-09-15

  Senaryo:

  Sean Conway, Marc Forster

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Tek Gördüğüm Sensin – All I See Is You 2017 filmi hd izle