The Boy – Lanetli Çocuk
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 29 Görüntülenme

The Boy – Lanetli Çocuk

Her zamankinden daha fazla özgünlüğe sahip bir korku filmi arıyorsanız, bu sizin filminiz olabilir. Çoğu dehşet, bizi korkutmak için sinema klişelerine dayanan standart tür filmlerdir ve seyirciler, ürkütücü bebekler, izole nannies ve korkutucu köşkler ile parsellere karşı bağışıklık kazanmışlardır. Boy (2016), tüm bu dehşet verici korkuları tek bir hikâyeye birleştirerek öne çıkarıyor ve daha sonra ebeveynlerin üzüntüsüyle ilgili makul bir gerilim filmi üzerine yerleştiriyor. Yoksul filmleri komedi-gerilim filmlerine sık sık koyan mizah olmadan ciddi bir film olmaya çalışır. Ancak olumsuz olan da türün tipik bir örneğidir: işin nasıl bitirileceğine dair fikirlerin tükenmesi.
Greta (Lauren Cohan) kötü bir ilişkiden kaçıyor ve 8 yaşındaki bir bakıma bakan bir dadı işi için başvuruda bulunuyor. İngiliz kırsalında izole bir konakta geldi ve çocuk Brahms adında bir yaşam boyu bebek oldu. Yaşlı çiftin oğlu, yirmi yıl önce gizemli koşullarda öldü ve Brahms çözülmemiş kederle baş etme yoludur. Ürpertici ebeveynler aniden uzun bir tatil için yola çıkarak, Greta'yı Brahms'a nasıl bakacaklarına dair kesin talimatlar bırakıyorlar. İlk başta Brahms'ı yok sayar ama kısa süre sonra garip şeyler bebeğin konumu değiştirir ve garip sesler evin içinde yankılanır. Greta yerel bakkal Malcolm'la arkadaş olana kadar tek başına ve dehşete düştü, ama şiddetli eski erkek arkadaşı beklenmedik bir şekilde ortaya çıktığında tüm cehennem bozuldu.
Büyük bir korku yelpazesi olmasa da, bu, beni, eski bir standart standart formülün anlatıyı birbirine bağlamak için kullanıldığı son çeyreğe kadar nişanlandı. O zamana kadar, film, ne olacak olacağını tahmin etmenizi sağlayacak tehditkar bir Gotik atmosferi ve yeterli sürprizleri korur. Lauren Cohan, Greta gibi iyi bir oyuncu ve hikaye canlı bir tempoda ilerliyor. Eğer inanmazlığı askıya almaya ve hikaye önermesine devam etmeye istekli değilseniz, bunu görmeniz olası değildir ve muhtemelen bir korku hayranı değilsinizdir. Eğer üzerinde çalışacaksa iyi bir test, bir oyuncak bebek almak ve gözlerine bakmak; eğer aklınız hayal kırıklığına uğrayabilirse, kötü niyetli bir niyetle sana bakmaya başlarsa, geçip The Boy'u görmelisin. The Boy - Lanetli Çocuk 2016 film izle

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Boy

  Yayın Tarihi:

  22 Ocak 2016

  Senaryo:

  Stacey Menear

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  The Boy – Lanetli Çocuk