Felaket Sanatçı – The Disaster Artist 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 121 Görüntülenme

Felaket Sanatçı – The Disaster Artist 2017 izle

NOT: Filmin Videoları Güncellenmiştir.
Greg Sestero ve Tommy Wiseau, 1998'de San Francisco oyunculuk sınıfında bir araya geldi. Genç, gergin bir model olan Greg, Tommy'nin boğucu, çılgın performanstan hayran kaldı. Greg, sahne ortağı olmayı kabul etti ve yakında bir biberlik kira ile Tommy'nin LA dairesine taşındı.

Greg, Hollywood'da bir aktör olarak başarılı bir yer bulmaya başladığında, kıskanç bir Tommy kendine bir yıldız yapmaya karar verdi; yazdığı, yönettiği, ürettiği ve oynadığı bir filmde altı milyon dolar pompaladı. Greg'e destekleyici bir rol verildi ve kült "şimdiye kadar yapılmış en kötü film" The Room was doğdu.

Diğer odalardaki gibi, The Room'daki deneyimim de sinema gösterimlerinden önce arkadaşlarımla izlemeye ve Tom Bissell ve Greg Sestero'nun kendisi tarafından yazılan Audible Artist'in sesli kitaplarını dinlemeye başladı. Bu kitap, Tommy'nin davranışı mürettebattan sonra mürettebatına mal olduğu için Oda Kümesi'ndeki büyük gerginliklerin tasvirinden değil, aynı zamanda Tommy ve Greg'in garip, birbirine bağımlı dostluğunu gösterdiği için açıklayıcıdır.

Afet Sanatçısı film uyarlaması The Rocky Picture Show'a benzer bir şekilde gece yarısı gösterimlerini hazırlamak için oynanan The Room'un ironik başarısını oynuyor. Aynı zamanda Tommy Wiseau'nun (James Franco'nun oynadığı) doğa gücüne karşı, filmin Greg (Dave Franco )'nun duygusal özünü zarifçe çekebiliyor.

James Franco, Tommy'nin tuhaflığından bazılarını yakalayabiliyor; unutulmaz bir şekilde, Tommy'nin öfkeli bir ekiple emirlerini verirken çıplak durduğu bir sahnede. Franco nihayet Tommy'nin yerinde olmayan aksanı, siyah kilitleri, eksik milyonlar ve hoşnutsuzluk hissi sayesinde sevdiği kadar tuhaf olabileceği rolü buldu.

Senaryo, Greg Sesestro'nun hatırlattığı düpedüz çılgınlığın daha hafif bir versiyonudur ve The Room başlatılmadan önce eğlenirken, biraz daha eğik bükülmüş haliyle yapmış olabilir. Seth Rogen de bu noktada Afet Sanatçısı'na giriyor ve şaşkın senaryo denetçisi Sandy'nin bir vurgulamasıdır.

Keyifli bir film olan prömiyeri yepyeni bir seviyeye taşıyor; çünkü Odaya sevgi dolu saygı duruyor. James Franco'yu görünce 'beni parçalara ayırıyorsunuz!' ve diğer pek çok klasik, The Room'un başta çok komik olmasını sağlayan şeyin hatırlatıcısıdır.

Afet Sanatçısı, Oda Dekorasyon Sahneleri'ni taklit etmekten büyük keyif alıyor; rekreasyonunu orijinaliyle (bir tanesi HD kameralı diğeri 35 mm'de, Wiseau'nun eşzamanlı olarak her iki formatta çekim yapmak için açıklanamayan karara bağlayan) bir araya getiriyor.

Franco kardeşlerin Oda ve onun kült fanatiklerini sevdikleri açıktır. Bu film, baş şarkıcılarının Afet Sanatçısı'nı, Wiselau'nun 'başyapıtı' ile yaptığı takıntılılık hakkında lirik yaparak açarak konuşurken kendileri için neşelenmemiş bir şekilde hazırlandı. 'Çok kötü eğlenceliydi' denilen bu filmi daha da iyi hale getirdi; bununla birlikte, Felaket Sanatçısı'nın daha önce The Room hakkında daha önce bilgisi olmayan kişilere ne kadar crossover itirazda bulunacağını sorguladım.

Felaket Sanatçısı ile en belirgin karşılaştırma, Tim Burton'un Ed Wood'tır. Ünlü korkunç Plan 9 From Outer Space'i yapan yönetmenin biyografisi. Her ikisi de konunun başarısızlıklarıyla alay etmek için hazır olsa da, Franco ve Burton da konunun sadakati konusunda açık bir hayranlığa sahipler. Hepimiz Tommy Wiseau'yu alay edebiliriz, ancak son zamanlarda hangi önemli filmi yaptınız? The Disaster Artist 2017 full hd film izle

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Disaster Artist

  Yayın Tarihi:

  2017-12-08

  Senaryo:

  Scott Neustadter, Michael H. Weber

  Ödüller:

  2 Golden Globe Adaylığı. Diğer 15 ödül & 48 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Felaket Sanatçı – The Disaster Artist 2017 izle