The Incredible Jessica James 2017 izle Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 47 Görüntülenme

The Incredible Jessica James 2017 izle Türkçe Dublaj

The Incredible Jessica James ÖZET: Bu yüzden, Daily Show’dan Jessica Williams’ın hayranı olarak bu filmin içine girdim ve filmin tadını çıkarmayı umuyordum. Jessica’nın biraz ahşap gibi davrandığını gördüğümde, biraz kaba bir şekilde başlıyor ancak film devam ederken, özellikle sahnelerinin hepsiyle öğrencileri arasında gerçekten iyi oyunculuk yapıyormuş gibi hissettim. Karakter sevimli olmadığı için filmin başlangıcı kesinlikle en zayıf bölüm ve diyalog özellikle arkadaşıyla çok zorlandı. Ancak, oyunculuk yaptığı gibi film ilerledikçe büyük ölçüde gelişti.

Özünde bu film, her Romantik Komedi klişesinin tadına bakmakla birlikte, bu çekirdeği kuşatan, kırık bir aileden gelen modern bir sanatsal siyah kadını inceleyen film eti. Film, Jessica’nın arka planını, sınıfındaki çocukların öğretimiyle inceliyor; burada, yaratıcı yazarlık ve oyunculuk sevgisini aktarmaya çalışıyor ve hayatlarında istediği her şeyi yapabileceklerini anlamalarına yardımcı oluyor. Bir öğrenci özellikle Jessica’yı yansıtır; zira anne-babası son zamanlarda boşanmış genç zeki siyah bir kız. Film, Jessica çok kibirli ve öğrencinin babasının hafta sonu için bir yazı çekilmek yerine altı bayrağa gitmek istediğinde ortalıkta durduğu için ilginç yönlerini inceledi. Filmin bu çatışmayı nasıl çözdüğünü çok beğendim,

Bu filmin romantik komedi bölümü için yine ortak tropik alanlarda ilgi çekici. Chris O’Dowd ile kör bir randevu var ve ikisi de hala kendi exes’lerine aşıklar, ancak yeni bir ilişkide ilgisizliklerine rağmen kendi başına biçimlenmeye başlıyor. Adamın bugüne kadar sadece bir adam olmadığını, bir sürü problemi olduğunu ve büyüyen ilişkilerinin oldukça iyi bir kimyası olduğu için gerçek olduğunu hissediyordum. Ancak, Jessica’nın eski arkadaşıyla buluştuğu ve gerçekte olduğu gibi okuduğu sahnelerde garip bir rüya dizisi var, ama sonra bir şeyler deli oluyor ve başından beri bir rüyada olduğu ortaya çıktı. Düşlerin amacını anlıyorum, çünkü Jessica onun ilişkisiyle aklında çalışıyordu, ancak keşke onların rüya dizilişlerinin daha belirgin olmasını dilerdim.

Ailenizi ziyarete gittiğinde gerçekten çok komik sahnelerin yanı sıra ilişki eşyaları ile karışan bazı komik anlar da var. Maalesef, ailesi ile birlikte sahneler filmin geri kalanından farklı olarak biraz fazla siyah ve beyazydı. Belki de yazar / yönetmen ailesini çok sevmiyor ve filmde çıkıyor. Yaptıkları tek şey yargıç Jessica ve herhangi bir kurtuluş unsuru bulunmuyor gibi görünüyor.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  The Incredible Jessica James 2017 izle Türkçe Dublaj