The Truman Show
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
8.1 IMDB Puanı 41 Görüntülenme

The Truman Show

“Truman Show”, Peter Weir'in yönüne çok şey borçludur. Weir, ekstra dolar arayışında filmleri dışarı atmayı reddediyor. Bunun yerine akıllıca seçer ve parlak bir şekilde yönlendirir. Sadece filmlerinin bir listesine bakarak sürpriz ve hatta sizi şaşırtacak. "Truman Show" un hayal edeceği gibi başka bir başarı.

Truman Burbank mükemmel bir hayata sahip, ya da nihayet hayatının dünya ile ilgili şüpheleri çözülmeye başlayana dek düşündü. Truman fikrinin tamamen orijinal olmasa da, yeterince kışkırtıcı olduğu düşünülüyor ve seyircinin hayret etmesine izin veriyor, ne olur? Bunun gerçekleşemeyeceğini düşünüyorsanız, yıllar boyunca insan ırkının aptallığından geriye bakıp tekrar düşünün.

Jim Carrey bir kez daha rolünü tamamladı ve oyuncu kadrosunda olduğu gibi. Filmi ve türünü mükemmel bir şekilde tamamlayan bir seviyede performans gösterememesi nadirdir. Bu yeterli bir kredi almadığı bir şey. Komik bir rol ya da daha dramatik bir rol oynamak, performansın ortaya çıkması için daha az çaba gerektirmez.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Truman Show

  Yayın Tarihi:

  1998-10-16

  Senaryo:

  Andrew Niccol

  Ödüller:

  3 Oscar Adaylığı. Diğer 38 ödül & 65 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  The Truman Show