This Is Your Death izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 41 Görüntülenme

This Is Your Death izle

İşler, gelişme için tanınan formülü izlemeye başladığında ilk 20 veya 30 dakika sonra biraz mücadele eder, ancak duygusal içeriğin daha yaygın hale geldiği yerlerde toplanır.

Çok aptalca olsa bile çok zorlanıyor ama harika bir oyuncu kadrosu var ve yargılamaya iyi derecede varlığı ve karizması getiren bazı sağlam performanslar var, ki bu da gerçekçi bir şekilde olsa bile, kıllar dışında, bu performansların dışında pek fazla madde yok.

Komplo biraz incedir ve birçoğunun zorluk yaşayacağını düşündüğüm bir ahlak kabusudur. Şahsen, bunu film eğlencesi olarak görüyorum; insanların parçalanması veya insanların sakat kalması ve kitle üzerinde öldürüldüğü eylem flamalarından korku filmlerinden az ya da çok sorgulanamıyor. Ana öncül dışında çok fazla madde yok, insanlar eğlence gibi televizyonda ölüme izin veriyorlar ve ben de bu yönünü çok sıkıcı buluyor dedim. Neyse ki fazladan boyut vermek için güzelce iç içe geçmiş alt planlar var.

Bazı kimselerin karakter kimlikleri var. İlk önce kurbanımız, tanık olmaya başlayan olaylarla o kadar travmatize olmuş ki, şartlara gelmekte güçlük çekiyor. Kısacası, öncelikle televizyonun ağında sistematik olarak uygulanması için sorumluluk alacak ve moral ahlaksızlık içine inmek ... şüpheli. Onun bir Jekyll & Hyde dönüşümü ve minnetle Josh Duhamel rolü ile mükemmel bir iş çıkarır. Tutuklunun evdeki durumu (Giancarlo Esposito tarafından oynanır) benzer şekilde gerildi, ancak filmin bazı kusurlu karakterlere rağmen çalışabilmesi için bazı yalınlığın gerekli olduğu için ödünç vereceğim.

Çoğu diğer her şey çok iyi yapılır. Büyük yönetmenlik, iyi senaryo ... genel olarak çok güçlü bir üretim. Ekran intiharı hakkında detaylı bir filmi biraz eksik olarak etiketlemem için kalpsiz hatta küstah gelebilir ama ben, keyfin yalan ettiği temel arsa olmadığını düşünüyorum. Tüm ilgi gerçekten kişisel durumlar, ilişkiler ve senaryoda ayrıntılı kişisel deneyimler etrafında dönüyor ve filmi ilginç hale getiriyor.

Sanırım kesinlikle değerli bir saat. Burada duygusal derinlikler var, bu konuda değil, insanların ve ilişkilerin tasvirinde daha fazla.

Bunu tavsiye ederim, ancak bir uyarı da böyle bir konuyu rahatsız edici veya rahatsız edici buluyorsanız önlemenizi önerir.


Bize destek olmak için izlediğiniz bu filmi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Film izlerken videonun hemen üstünde bulunan paylaş butonuyla ister twiitter hesabınızda ister facebook hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. İzlediğiniz filme olumlu yada olumsuz görüşlerinizi yorum yaparak açıklayabilir ve böylelikle ''film acaba nasılmış'' diye düşünen insanlara ön bilgide bulunabilirsiniz. Bir önceki eklediğimiz filme göz atabilirsiniz. FullHdFilmizlei.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Show

  Yayın Tarihi:

  2017-09-15

  Senaryo:

  Noah Pink, Kenny Yakkel

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  This Is Your Death izle