Tragedy Girls
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 17 Görüntülenme

Tragedy Girls

Yönetmen:

Tragedy Girls 2017 hd film izle Son zamanlarda, bu tür filmlerde bir artış oldu; Bazı akıl hastası kadınlar, yollarını kesişen herhangi bir erkeğin üstünden kendilerine alırlar. Her erkeğin yırtıcı olduğu MFA gibi filmlerin ve savunmasız savunmasız kadınların hepsinin “onlara bir ders öğretmek” için sert önlemlere başvurması gerekiyor. Ardından bu film geliyor, bu çok ciddi bir konuya ışık tutmanın iyi bir işini yapıyor; Erkeklerin tek kullanımlık ve dağıtılabilir olduğu fikri. Bu filmdeki şiddetin bazı kızların sıkılmasından başka bir sebebi yok. Bu kadar. Evet, onlar akıl hastasıdırlar ve çok farklı geçmişlerden gelirler, ama bir kez onların modus operatörlerini görmeye başladığınızda, öldürdükleri insanlar hakkında bir şey ifade etmediklerini fark ettiniz; onlar, her şeyi yaptıklarında her şeyden uzaklaşırken, notoriety ve şöhret için yapıyorlar.

Bu film için cinsiyetin tersine çevrildiğini düşünün; iki genç erkek, herhangi bir dişiyi öldürür, onları rahatsız eder veya yapmasını istedikleri şeyle örtüşmezler ve ondan kurtulurlar. Feminazi'nin kamyonları devirmeye çalıştığı ve erkeklere sadece penisi olduğu için saldırmaya çalışacağı ve her eleştirmenin yıl listesinin en kötü filmlerini yapacağı yönünde bir tahribata yol açacaktı. Kızların bunu yapması iyi bir şeydir, ama bir çocuk bunu yaptığında sorun olur mu?

İşte bu yüzden asıl meselem konu tarzının ele alınış biçiminde yatar; Değiştirilebilir toplumun erkeklerin nasıl olduğunu düşündüğü hakkında fikir vermek çok az çaba gerektirir ve çok sınırlı ve nefret dolu bir zihniyete hitap eder. Rahatsız edilmedim ve kolayca rahatsız edilmedim, biri (iki erkek, daha az) bu filmi yapmaya karar verdi, bir komedi yaptı ve bu gün ve yaşta tamam olduğunu düşündü. Sempati nerede? Akıl hastası kızlar ana olay olarak değerlendirilirken, erkekler ve genç erkekler neden piyonlardan başka bir şey olarak görülmezler? Bu tür komik filmleri bulmak için özel bir sosyopat yanlısı davranır. Çok kötüler, ciddi sorunlara ışık tutuyorlar ve her şeyi lanet bir şaka yapıyorlar.

Cidden, yine de, film oldukça komikti ve bundan zevk aldım. Oyunculuk harikaydı ve o kısa saçlı sarışın kız bir yıldız olacak! Konuyla ilgili kişisel olarak nasıl hissettiğime rağmen, yetişkin bir yetişkinim ve bunun kurmaca olduğunu anladım ve eseri böyle saydım. Çok iyi yapıldığı için bu filmi arkadaşlarıma önereceğim.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Tragedy Girls

  Senaryo:

  Chris Lee Hill, Tyler MacIntyre, Justin Olson (based on an original screenplay by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Tragedy Girls