Tünel 2016 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 95 Görüntülenme

Tünel 2016 izle

Tünel ÖZET: Koreli filmler çılgındır. Ve onlar en iyilerdir. Henüz zor bir günü görmediyseniz, hemen durun ve dikkatli gidin ... ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Eh, Seong-Hun Kim, birinin müdürü, yeni bir tane var: Tünel. Üstelik bu deli. Ve üstten-üste iyi.

Bir araba satıcısı olan Jung-so, bir araba filosu için anlaşma yaptı ve kızının doğum günü ve eve kekiyle birlikte gidiyor ve Hado Tünel Numarasına giriyor (görünüşe göre en sızdırılmamış uzantı boyunca yaklaşık 475 mil çalışıyor) karayolu üzerinde Kore yarımadası) ne zaman tünel çöker. Her zaman bir şey, değil mi? Ve sadece "çökmek" değil, sadece tünelden değil, dağın yarısına kadar uzanan, kimi kahramanca bir mağaradır; uzaktaki çıkışın sadece birkaç metre uzakta kalmasına hala izin verilmektedir. Jung-so'nun Kia sedan, bir Abrams tankını (iyi otomobiller, onlara Kias) düzleştirip, kirli, çürük, sağlam ve tuzağa düşürecek bir kaya ve toprak pummelingine dayanır.

Patlamayan cep telefonunu çalar ve Kore yarımadasında en beceriksiz 911 görevli çağırır ve insanlığın tarihindeki epik olarak en iyi kurtarma operasyonunu tetikler. Görünüşe göre, Kore'de iyi işleyen tek şey Kias ve cep telefonu kuleleridir (ve Jung-so'nun telefonu, sonsuza kadar süren pil ve hatta daha uzun süren araç aküsü dahi olsa), tünel çıktığı için çok az destek çubuğu koyan ve kaç tane fanın yüklendiğini bilmediği ve onları nereye yerleştirdiklerini bilmeyen ve tüm dünyadaki en beceriksiz inşaat firması tarafından inşa edildi ve mavi baskıyı çizmekle hiç uğraşmadı. her tür ölçek veya doğruluk. Ve Hado Tünel İki Numaralı Binayı yapmaktan sorumlu olan Jung-so'nun sıkıştığı yerden birkaç adım uzaktadır. Yaklaşık bir saat sonra, sözlerini şöyle sürdürdü: "Şirket, yeni tünelinde patlatmaya devam etmek için lobi yapmaya başladı, çünkü hey, Jung-so ilk tırnağa inşa edilmiş tünelde sıkıştı, o da başını döndürdü, bu yüzden zaman boşa harcamayın ve onunla uğraşalım. Hepsi Kore hükümetinin tek yetkili adamı olan kurtarma komutanı Dae-kyong'u (Oldboy şöhretinin Dal-su'su oynuyor) yönlendiriyor; Jung-so ile dayanışma içinde bir şişe idrar içtiğini düşünüyoruz.

Yok gerçekten.

Bütün bunlar, eğer Kore'deki bir tünelde (veya bir perili adada veya mühürlü bir dairede) sıkışırsanız, kendinizi bu turşiden çıkarmaya başlamayı düşünmeye başlayın; çünkü bu filmdeki hükümet honchos'ları Bireysel ruhunuza çok fazla değer katmayın. Seong-Hun Kim'in siyasi bakış açısı mı yoksa kuzeyde çok sayıda deli insanın nükleer silahlarla biraraya gelmesinin sonucu mu bilmiyorum, ancak bakanlıklar ve bürolar ve nüfus Jung- Bu yüzden kapalı ve onunla devam et. Şimdi, açıkça yeteri kadar inatcı olmayan inşaat şirketinin neden buna katlanmalarına izin verdiklerini söyleyemem, ama nedense kurtarma görevlisinin ölümünden (Kore'de testere bıçakları Samsung yapılıyor) sorumlu olabilir. Jung-so'nun karısı üzerine kimin Jung-so'nun kurtulup kurulup bakılacağı konusunda son sözü kimin görmüş (kimse geçende hayat sigortasını artırıp artırmadığını kontrol etmelidir). ABD'de görevde ölen kurtarma görevlileri, kurbanlar değil, kahramanlar olarak kabul edildikleri için, buradaki boşluğun kazığı. Tabii ki, kuzeyimizde nükleer silahlarla deli insanlarımız yok. Sadece pastırma.

Bu mutlu sona erer ve çözülmez, ancak öncelikle bir veya iki motivasyon sahibi ve yetkin kişinin bu bütün kampanyadaki bireysel çabasıyla çözülür. Bu da bir ders. Kimse sizi ancak kendiniz kurtaramaz.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Tunnel

  Yayın Tarihi:

  2016-08-10

  Senaryo:

  Seong-hun Kim

  Ödüller:

  3 ödül & 14 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Tünel 2016 izle