Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı izle 2020 Full hd

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı
720p
 • Kaynak: Fragman
 • Full HD
 • Hata Bildir ×

  Film Bilgileri
  4 ay önce eklendi
  Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı izle 2020 Full hd
  468 izlenme
  Türkçe Dublaj
  IMDb: 4.0
  Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı Yerli Film Konusu

  Film, günden güne artan Balkanlardaki yapılan zulmü sonlana erdirmek ve adaleti sağlamak için Osmanlı'nın muhteşem Padişahı Fatih Sultan Mehmet’in akıncılarının Sırbistan kralı olan Lazar’a karşı verdiği amansız ve tehlikeli mücadeleyi amerkezine alıyor. Balkan coğrafyasındaki sonu gelmeyen zulmü önlemek için ve orada adaleti sonsuz olarak kalıcı kılmak için amansız bir mücadeleye girişen Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet'in birbirinden cesur ve gözü pek seçkin savaşçı birliği Akıncıların hikayesini anlatıyor.

  Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı Filmi Fullhdfilmizlei.com'da

  Fatih Sultan Mehmet, İstanbul’un fethinin ardından rotasını Roma’ya çevirir. Ancak bu sırada Sıbistan kralı Lazar, Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa’daki istikrarlı ilerleyişinin önüne geçmek için planlar yapmaktadır. Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet'e ölümüne bağlı olan Akıncılar, Osmanlı Devletine karşı Katolik dünyası ve Papa ile ittifak kuran, Balkan coğrafyasında büyük bir zulme sebep olan Lazar’ın yaptığı planı bozmak için harekete geçer. Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet’in ölümüne bağlı olan Akıncıları, hak ve adaleti sağlamak ve yaşanan zulme dur diyebilmek için zorlu bir mücadeleye girişir.

  Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı Yerli Film Bilgisi

  Son dönemlerin dikkat çeken senaristlerinden olan Mehmet Bozdağ ve Atilla Engin’in birlikte kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise, Kamil Aydın bulunuyor. Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı filminin oyuncu kadrosunda, Emre Kıvılcım, Levent Özdilek, Ece Çeşmioğlu, Ebru Özkan, Erdal Gökhan, Feray Kaya gibi isimler bulunuyor. Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi toplamda 1 saat 13 dakika sürmektedir. Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi IMDb tarafından ise yüksek puan bekleniliyor.
  Yönetmen:
  Yapım Yılı:
  Ülke:
  Yorumlar 0 Yorum
  Film Robotu