Umut Bahçesi 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 42 Görüntülenme

Umut Bahçesi – The Zookeeper’s Wife 2017 ÖZET: Hikaye çok ilgi çekici ve harika, ilginç ve dokunaklı bir film yapabilir. Ne yazık ki, bu film iki ana açıdan başarısız oluyor ve filmi zorlukla izlenebilecek kadar kötü başarısız oluyor.

En belirgin İngilizce konuşurken verilen aksanın ne kadar doğal olmayan bir şey olduğu. İzleyicinin odağını aktörün performanslarından uzak tutuyor ve neredeyse her sahneyi garip hissettiriyor ve filmin ana temasının tam aksine bir çocuk filmi için yapılmış gibi yapıyor.

En önemlisi, filmin yönlendirilmesi, karakterlerin sürekli olarak düşüncelerini ve duygularını sözel olarak ifade etmesi ve durumları iyi performanslara ve iyi yönlendirmenin onları iletmesine izin vermek yerine, komut dosyası verilen diyalog yoluyla açıklamasına ihtiyaç duyulan soap opera benzeri bir filmdir. Birçok sahnede, diyalog kesildiğinde sahnenin ne kadar etkileyici olacağını düşündüğümü fark ettim. Birçok durumda bu çok vahşice açıktı, bir çocuk bu filmi yönlendiriyor gibi geldi.

Durumdaki durum: Bir kadın oğlunu yatağa sokar ve pencereyi kapatmaya gittiğinde perdeler dışarıdaki kötü olayları gözlemler. Vahşetin kendisi ve kadının tepkisi izleyicileri etkilemek için yeterlidir. Ama sonra diyalogla muamele görüyoruz “Anne, kim ateş ediyor?” “Anne, vuruyorlar!” -> annemin omuzlarında ağlıyor. Burası basit şeyler, vurdıklarını biliyoruz, onu gördük. Bir sonraki diyalogun katkıda bulunduğu tek şey, sahnenin duygusunu hafifletmektir. Ve bu olay, filmin her yerinde devam eder, olaylar gerçekleşir ve insanlar o zaman gördüklerimiz hakkında konuşurlar.

Kelimenin tam anlamıyla Kalın ve Güzel’de daha iyi yönetmen gördüm! Sonuçta, sadece can alıcı ve izleyiciyi serbest bıraktı. Sen benim büyükannem olmanız dışında.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Umut Bahçesi 2017 izle