Velayet – Custody 2016 Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 66 Görüntülenme

Velayet – Custody 2016 Full HD izle

İki gece önce Lifetime'da özellikle çekici bir film izledim: Hem "Premiere" (bir "Dünya Premieri" değil) olarak tanımladıkları "Saklama Memuru", hem kameranın önünde hem de arkasındaki yıldız isimlerinden yargılanıyor - Yazarlar / yönetmen Viola Davis ve Hayden Panettiere, Stephen Sondheim'ın müzikallerinden "Sunday the Park with George", "Into the Woods" ve "Passion" daki kitapların yazımı için en iyi bilinen James Lapine'tir - ayrıca sık sık küfür kelimeleri bulaştırdığım için, bu filmin tiyatro yayınına yönelik olduğunu farz ediyorum. Sara Diaz (Catalina Sandino Moreno), iki çocuğu olan oğlu David (Jaden Michael) ve kızı Tia (Bryce adlı bir kız olan Bryce Lorenzo?) Olan tek bir annesidir. David, okula geldiğinde annesinin kendisini kötüye kullandığını gösteren çürüklerle karşı karşıya kaldığında, okul New York'un Çocuk Koruma Hizmetleri departmanını çağırıyor; hem Çocukları ve Çocukları Koruyucu Hizmetler departmanını hem David'i hem de Tia'yı Sara'dan alıp derhal aile mahkemesinde duruşmaya davet ettiler ya da dönme koşullarını belirlemeye ya da kalıcı olarak kaldırmaya karar verdiler. Özellikle de olağanüstü Hakim Martha Schulman'ın (Viola Davis) mahkeme salonunda ve üst sınıf bir geçmişten gelen sarışın bir kadın olan Alexandra "Ally" Fisher (Hayden Panettiere) tarafından atandığında, Sara şaşırtıcı derecede korkutmuyor. onun avukatı olmak. Hakim Schulman, duruşmayı öyle hızlı bir şekilde yürütüyor ki Ally, müşterisi ile önceden görüşme şansına sahip olmaktan öteye, en ufak bir şeyi bilmeden davayı alıyor. 25 yaşındaki genç genç avukat karşı tarafta en az üç kişiye karşıyadır: çocukların en iyi ilgisini temsil etmek üzere bir vasi reklamcısı olarak atanan bir kadın avukatı; Santoro (Raúl Esparza, Çocuk Koruma Hizmetlerini temsil eden, esasen aynı karakteri oynayan, acımasız bir savcı olan "Kanun ve Düzen: Özel Kurbanlar Birimi" nden; ve New York'un kurumsal danışmanlık bürosunu (esasen bir şehir avukatının versiyonunu) temsil eden Keith Denholz (Dan Fogler) ve Sara'nın çocuklarını Santoro'dan daha uzak tutmak için daha da kararlıysa. (Ayrıca Ally için çekim var ve bir dizi utanç verici derecede kaba geçişler yapıyor.) Çocuk Koruma Hizmetlerini temsil eden; ve New York'un kurumsal danışmanlık bürosunu (esasen bir şehir avukatının versiyonunu) temsil eden Keith Denholz (Dan Fogler) ve Sara'nın çocuklarını Santoro'dan daha uzak tutmak için daha da kararlıysa. (Ayrıca Ally için çekim var ve bir dizi utanç verici derecede kaba geçişler yapıyor.) Çocuk Koruma Hizmetlerini temsil eden; ve New York'un kurumsal danışmanlık bürosunu (esasen bir şehir avukatının versiyonunu) temsil eden Keith Denholz (Dan Fogler) ve Sara'nın çocuklarını Santoro'dan daha uzak tutmak için daha da kararlıysa. (Ayrıca Ally için çekim var ve bir dizi utanç verici derecede kaba geçişler yapıyor.)

Santoro, özellikle son davasında uyuşturucu rehabilitasyonundan çıktığında 5 yaşındaki bir anneye dönmesini önerdi çünkü sadece annesi nüksetti hemen evde çocuğu yalnız bıraktı. "partiye" gitti ve çocuğun açlığı ile öldü. Böylece Sara'ya, o sırada özgeçmişinde bir sonraki siyah iz olarak oğlanın zor zamanını vermek için geriye dönük olarak eğiliyor. Keith gelince, mahkemede Sara'nın uyuşturucu bulundurması için sabıka kaydı olduğu yönündeki bir vahiy de dahil olmak üzere mahkemede sürpriz belgeler yayınlamaya devam ediyor - eski kocası Shawn (Sharrieff Pugh), David ve Tia'nın babası olan şu anda uyuşturucu satıcısı ve kaçakçıydı hapis cezası verdi, ancak uyuşturucu gönderilerinden birini Tia'nın bez çantasına sakladı ve Sara uyuşturucu operasyonunun bir parçası olmakla suçlandı. Masraflar sonunda düştü ancak kayıtlarından yok edilmedi ve Keith onları tekrar taradı. Yargıç Schulman, Sara'nın uyuşturucuya karşı test edilmesini öneriyor ve Ally, "Sadece kokain veya eroin kullanmadığınızdan emin olmak için" diye temin ediyor - yalnızca test kokain ve eroin için değil de marihuana ve PCP için olumlu çıkıyor (Sara bir PCP bağcıklı eklemi dolaştıklarında arkadaşları ve aileleri ile birlikteydi ve bir hit aldı, sonra uyuşturucu testini kabul etti çünkü kabul etmedi ve Ally de ona söylemedi, tencerede olduğu gibi) Keith, Sara'yı çocuklarını almak için tutacak bir bomba daha düşürdü. Sara'nın en büyük engeli, saç tetik öfkesi (ki bu benim için bir ders olmalıdır!

Bu filmde en büyüleyici şey, çevrelerindeki karakterlerin aile işlevsizliğiyle ana çizgiyi nasıl kontrpuanladığıdır: Hile, mahkeme sistemindeki Sara hakkındaki kararlar almakla görevlendirilen herkesin ve çocuklarının uygun bir ebeveyni olup olmadığıdır. kendi aile sorunları. Tüm bu otoritelerin Saki'ye, kendi aileleri yaşlandığında çocuklarını yetiştirme biçimini anlatmaya çalıştığı muhteşem ironi dışında "Gizli Sadakat", gizemli yazar ve eski çocuk koruma hizmetleri görevlisi Abigail Padgett'in bana yorumunu iyi gösteriyor asla önlemeniz mümkün değilse, sistemlerin kendi önceliklerine sahip olması ve kendinizin olması muhtemel olmayan çünkü kendinize veya çocuklarınızın bu tür sistemlere kapılmalarına izin vermeyin. "Gözaltı" çok sayıdaki arsa hattı için eleştirildi - gerçi çoklu çizgi çizgileriyle bir film ya da TV şovu, birbirlerini güçlendirmek ve dramatik noktaya eklemek için bu şeritleri kullandıklarını keşfettim, yalnızca insanları karıştırmamak ya da onlar gibi "postmodern" olmak. Bu, mükemmel bir film ve tiyatro yayınlaması gereken bir film; Lifetime'nın standart iki saati değil, 2 ½ saat daha az reklam yayınladı ve bu da onu bir seri (ya da daha kötüsü) bir dizi için pilot yapacaklarını düşünerek beni endişelendiriyordu - hiç de net değildi Tek katlı bir film mi, yoksa bir TV dizisi mi olduğu için ömür boyu koştu), ama hayır-hayır, tamamen mutlu bir son değilse, tatmin edici bir tek başına bir TV filmiydi ve çok oldu izlemeye değer ve Lifetime normunun üzerinde birkaç kesinti.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Custody

  Yayın Tarihi:

  2017-03-04

  Senaryo:

  James Lapine

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Velayet – Custody 2016 Full HD izle