Wolves izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 43 Görüntülenme

Wolves izle

Karanlıktan tekrar selamlar. Anthony, parlak bir geleceği olan iyi bir çocuktur. O bir yıldız basketbol oyuncusu ve parlak bir öğrencidir ve sadık bir kız arkadaşı ve görünüşte normal bir ev yaşantısına sahiptir. Bu unsurların çoğunun göründükleri kadar pürüzlü olmadıkları veya yüzeye kıyasla daha karmaşık olmadığı sürpriz olmadı.

Yazar / yönetmen Bart Freundlich (1997 yılında ilk kez The Fingerprints Efsanesi adlı filmi ile bilinir ve Julianne Moore ile evlendiği için), Anthony'nin (Taylor John Smith) cephesindeki çatlamaları yavaş yavaş ortaya çıkarır. Kolej profesörü babası (her zaman harika Michael Shannon) kısa sigorta ve şiddetli kumar bağımlılığı olan, sarhoş ve küfürlü bir adamdır. O, her zaman büyük Amerikan romanında çalışıyor, kumar borcunu hırpalamaya ve oğlunun kıskançlığını atmaya nazik davranıyor. Annesi (Carla Gugino) iyi niyetli ve oğlu için en iyisini kesinlikle istiyor, ancak tehdide ayak uyduramıyor. Bir Maslow'un berbat ebeveynlik hiyerarşisi gibi oynuyor.

Birçok filmde gördüğümüz pek çok klişe var, ancak çok gerçek basketbol oynanacağını görmek bir zevk. Anthony, Victoria (Zazie Beetz) adında tatlı bir atlama şansı ve sevimli bir kız arkadaşı vardır ve kişilerarası ilişkilerin hepsinin gerçek hayatla karşılaştığı nüansları vardır. Hatta Charlie Amca (Chris Bauer) bile hangi aile üyesinin en çok korunmaya ihtiyacı olduğu hakkında yırtık görünüyor. Duygusal-fiziksel-finansal zorlamalar bol ve Cornell'den antrenörleri etkilemek suretiyle bir üniversite bursu kazanmaya çalışırken Anthony'ye çarpıyor gibi görünüyor.

Anthony, dalgalı sulara bağımsızlık yolunda ilerlediğinde, film daha da keşfedilebilecek bazı alt alanlar önermektedir. Anthony, ona akıl hocalığı yapmaya başlayan daha yaşça, akıllı bir cadde şöförüyle (John Douglas Thompson) konuşur. Ayrıca, Anthony'nin annesinin oğlu için yapmadığı şeyden pişman olmak yerine bir şeyler yapmasını umuyoruz. Son olarak alternatif bir geçmişin biraz mantıklı olacağı yönünde hızlı bir oyun var - gerçi gerçek mi yoksa hayal edilmiş mi izleyicinin bakış açısına bırakıldığı.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Wolves

  Yayın Tarihi:

  2017-03-03

  Senaryo:

  Bart Freundlich

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Wolves izle