X-Men: Kıyamet – X-Men: Apocalypse
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (1)
7.0 IMDB Puanı 87 Görüntülenme

X-Men: Kıyamet – X-Men: Apocalypse

FİLMİN KONUSU : "X Men Kıyamet" , İlk X-Men üçlemesi garip bir şekilde Wolverine ve daha sonra Rouge ile takıntılıydı. Nedenini hiç anlamadım ... Amerika'nın sevgilisi Jennifer Lawrence onu tasvir ettiği için bu yeni üçlemenin Mystique ile takıntılı olduğu. Umrumda değil, ama Mystique kahraman değil, o da sapkın bir kötü adam! Ve canavar iyi canavar olmalı ama yakışıklı bir Nicholas Hoult sanırım göz önüne almam daha iyi. Fırtına bir kötü adam değil, o asla adalet yapılmamış sevilen bir X-Men karakteridir. Bunlar hayranları defalarca öfkelendiren şeylerdir.

Bu bir haklı olmakla değil, orijinali onurlandırmakla alakalıdır. Süperarların sinemalarımızı işgal ettiği bir çağda, homofobi, ırkçılık, gönülsüzlük, göç ve diğer her türlü sosyal meseleyle ilgili bir umut ve özgürlük filmi izlenirse daha da kötüsü olur. Ve şimdiye kadar bu X-men filmlerinden hiçbiri başarılı bir şekilde bu temaları ekrana getirmedi.

Bu film, binlerce karakter ve yere odaklanmak zorunda kalıyor. Psylocke gibi bazılarına yalnızca birkaç sahne verilirken, Mystique ve Magneto gibi bazı karakterlere ekran süresi çok uzundur. Film, aynı zamanda kendi başına ayağa kalkmaya çalışırken genel X-Men sürekliliğine uymaya çalışıyor.

Arkadaşlarınızla pop-mısır izlemek için harika bir film, ancak genel olarak X-Men alt filmi ... Yaşadığımız dünya hakkında gerçekten söyleyecek bir şeyleri olan çağımızın en önemli süper kahramanlarının üzücüdür ... in, bu kadar kötü muamele görüyor ...

Mutant ve gurur? Maalesef, filmin yapacağı para dışında gurur duyacak hiçbir şey yok.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  X-Men: Apocalypse

  Yayın Tarihi:

  2016-05-19

  Senaryo:

  Simon Kinberg, Bryan Singer

  Resimler

  "X-Men: Kıyamet – X-Men: Apocalypse" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  X-Men: Kıyamet – X-Men: Apocalypse