Yenilmez 4 – Boyka: Undisputed IV
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 199 Görüntülenme

Yenilmez 4 – Boyka: Undisputed IV

Yenilmez 4 ÖZET:

1. Bu franchise'a geç gelirdiyseniz, biraz kaybettiğiniz için bağışlanırsınız. Ancak diğerlerini gördüyseniz, bu yeni taksit şaşırtıcı derecede tatmin edicidir.

2. Yeni başlayanlar için orijinal "Undisputed" (A listesinde rol alanlar) beklenmedik bir dönüş yaptı. Bu gün film franchise'larına nadiren rastlanmayan daha sonra franchise'in daha küçük bütçelerle ve daha az tanınan yıldızlarla dolaşma girişimlerinde bulunulması. Ancak burada UYGUN ŞANSLI olan şanslı. Daha genç bir Scott Adkins, Yuri Boyka'daki ideal rolünü (Stallone, Rocky'yi bulduğu gibi) buldu ve geri dönük iki bölümde UNDISPUTED'e yeni bir hayat verdi.

3. Bu noktada, işler biraz karanlık olsun. Bu incelemeyi tamamen reddeden nedenlerden dolayı, son taksit ile bu derleme arasında uzun bir boşluk oluştu. Bu süre zarfında, Adkins işleyicileri ona bir dizi garip B-filmi parçasını verdi; bunlardan bazıları (çekingen) tamamen çarpıcıydı ve hiç kavga dizisi yoktu. Adkins'in son zamanlarda yaptığı iyi bir MMA filmine en yakın şey, NINJA GÖLT GÖLETİ idi. Ancak, o filmin IMDb derecelendirmesi gösterildiği gibi, hala UNDISPUTED sınıfında değildi.

4. VE O GERİ! Yenilmez 4 yani Boyka, Boyka, Adkins gibi değil! Artı birisi aslında cüzdanlarını açtı ve bunları ekrana getiren biraz para harcadı. Bir futbol takımına başlamak için kredilerde "üreticiler" yeterli. Son iki Boykas'ın (aynı zamanda şaşkın GÖZLÜĞÜN KENDİLİĞİ) yazan David White, hikayesini kemerinin altındaki birkaç düzine eylem haberi olan bir yazar olan Boaz Davidson'dan geliştirmeye yardımcı oldu. İlginçtir (!) Davidson, Stallone ile Expendables franchise'ında çalıştı. Yönetmen Todor Chapkanov franchise alanındaki yeniliklerden ancak kendisini bir aksiyon yönetmeni olarak iyi beraat eder.

5. Hikâyenin anlatı omurgası biraz sarkmış - bu film "Boyka Gets Religion" - altyazılı olabilirdi ama şükürler olsun ki ağırlıklı olarak mücadele sahnelerini tutmak için bir arsa aracı olarak kullanılıyor.

6. Boyka'nın eğitim gördüğü 40: 00'lık dakika işaretinde bir sahne var ve bir başka savaşçı yumruk torbasını "talep" etmeye çalışıyor. Kısa bir dizi ama unutulmaz.

7. Boyka tekrar cezaevinde filmin sona erdirilmesi de akıllıca olacaktır. Negatif olabilecek çoğu karakter için. Fakat sen diziyi sırayla izlersen bunu göreceksin Boyka Şüpheliler hapishanede! Boyka 5 geliyor mu? Umut edebiliriz.

Bir önce yayımladığımız filminide izlemenizi tavsiye ederiz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Boyka: Undisputed

  Yayın Tarihi:

  2017-07-27

  Senaryo:

  Boaz Davidson, David N. White

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  
  Yenilmez 4 – Boyka: Undisputed IV