Zebun izle 2020 Yerli Film Full

Zebun
720p
 • Kaynak: Fragman
 • Full HD
 • Hata Bildir ×

  Film Bilgileri
  4 ay önce eklendi
  Zebun izle 2020 Yerli Film Full
  274 izlenme
  Türkçe Dublaj
  Zebun Yerli Film Konusu

  Kenan, iş konusunda oldukça başarılı bir iş adamıdır. Eşi ve kızı ile mutlu ve mesut bir hayat sürmektedir. Fakat mutlulukları bazı nedenlerden dolayı çok uzun sürmeyecektir. Kenan günün birinde iş gezisine çıkmak için yola koyulur ve bir kaç gün sonra evine döner. Olacak olan gizemli olaylar eve dönmesi ile başlar. Kenan etrafında yaşanan bazı çözülmemiş tuhaf olaylar görmektedir. İlk başta yaşanan bu belirsiz durumlara anlam vermez. Yorgunluk ve stresten olduğunu düşünen Kenan, gördüğü şeyleri tekrardan görmeye devam eder. Gördüğü halisülasyonlar peşini bırakmamaktadır. Her şey kontrolden çıkmak üzeredir. Yaşadıklarını arkadaşı Burak ile paylaşır. Yakın arkadaş oldukları için Kenan’a bir psikoloğa gitmesi için ikna eder. Konuşmalarından sonra psikoloğa giden Kenan halüsinasyonlardan kurtulacak mıdır?

  Zebun Filmi Fullhdfilmizlei.com'da

  Kenan, yaşadığı durumlardan sonra psikoloğa gitmektedir. Ancak bir türlü kendini iyi hissetmemektedir ve durum işin içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Psikoloktan istediği gibi sonuç alamayınca çareyi hocada arayan Kenan, gittiği hocadan da sonuç bulmamıştır. Her şey geri dönülemez bir hal almıştır ve eski günlere dönmekte artık imkansızdır. Kenan bu durumdan kurtulabilecek midir? Kurtulmasının tek yolu ise gerçekler ile yüzleşmektir. Kenan’ın gerçekler ile yüzleşince halüsinasyonlardan kurtulmuş olacak mı? Kabusları son bulacak mı? Kenan ailesi ile yaşadığı mutlu günlerine dönebilecek mi?

  Zebun Korku Filmi Full HD izle

  Gerçek bir hikayeden esinlenerek beyaz perdeye aktarılan Zebun filmi, ülkemizde çekilen korku filmleri arasında en yüksek bütçeye sahip olduğu belirlenmiştir. Sıra dışı korku filminin senaryosunda olduğu kadar, çekimlerinde de önemli tutumlara yer verilmesi, filmin verdiği enerji seyirciye farklı bir şekilde aktaracağını garanti ediyor. Örnek vermek gerekirse; çekimlerin yapıldığı sırada filmde yansıtılan sahnelerin aksine hiç bir canlıya zarar verilmemesi ve küçük oyuncu Almina’nın ürkütücü sahnelerin içinde yer almasına istinaden, bunu bir eğlence olarak algılaması için yapımcılar tarafından herşeyin önlemi alınması gibi.

  Zebun Yerli Film Bilgileri

  2020 yılı yapımı olan Zebun filminin yönetmenliğini Mesut Erbaş ve Hakan Yusufoğulları üstlenmiştir. Oyuncu kadrolarında ise Hakan Akgün, Sema Şimşek, Almina Kahraman gibi daha bir çok isim bulunuyor. Zebun filmi sitemizden full hd ve sansürsüz izlemeniz için reklamsız olarak eklendi.
  Yapım Yılı:
  Ülke:
  Yorumlar 0 Yorum
  Film Robotu